Skontaktuj się z nami:504 504 244adw. Lech Stąchor | stachor@adwokat-aws.pl
790 882 080adw. Paweł Wiczkowski | wiczkowski@adwokat-aws.pl

Nasi adwokaci

Adwokat Lech Stąchor

Ukończył studia prawnicze na Krakowskiej Akademii F.M. w Krakowie. Równocześnie studiował także politologię na Uniwesytecie Pedagogicznym im. K.E.N. w Krakowie. Po zdobuyciu tytułu magistra prawa odbył trzyletnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Obecnie jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.

Pracował w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich oraz spółkach prawa handlowego na terenie Śląska i Polski południowo wschodniej m.in. w kancelariach w Rzeszowie, Krakowie, Chorzowie oraz Gliwicach. Praktykował również w sądach powszechnych i prokuraturach, gdzie zdobył doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego. Pracował również jako in-house lawyer wspomagając spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z sektora przemysłu ciężkiego i budowlanego.

Aktualnie mecenas Lech Stąchor w ramach wykonywania zawodu adwokata zajmuje się głównie stałą obsługą prywatnych przedsiębiorstw, ale zdobyte przy tym doświadczenie i wiedzę, często wykorzystuje świadcząc usługi na rzecz klientów indywidualnych. Mecenas Lech Stąchor świadczy obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych polegającą przede wszystkim na prowadzeniu sporów sądowych, negocjowaniu kontraktów oraz eliminowaniu ryzyk prawnych przedsiębiorców.

Zdobyta wiedza w obsłudze podmiotów gospodarczych, skutkowała osiągnięciem wysokiego poziomu specjalizacji w tym zakresie. Dlatego też usługi adwokackie świadczone przez adwokata Lecha Stąchor na rzecz biznesu, są gwarancją szybkiego oraz skutecznego rozwiązania problemów Klienta.

Obsługuje również Klientów angielsko i niemiecko – języcznych.