Skontaktuj się z nami:504 504 244adw. Lech Stąchor | stachor@adwokat-aws.pl
790 882 080adw. Paweł Wiczkowski | wiczkowski@adwokat-aws.pl

Nasi adwokaci

Adwokat Lech StąchorAdwokat Lech Stąchor swoją ofertę kieruje zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych na podstawie jednorazowych zleceń, a także umowy stałego prowadzenia obsługi.

Posiada bogate doświadczenie w licznych gałęziach prawa jak i w praktyce wykonywania zawodu adwokata. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów w sprawach cywilnych, negocjowaniu kontraktów czy obsłudze prawnej prywatnych przedsiębiorców.

czytaj więcej

Adwokat Paweł WiczkowskiAdwokat Paweł Wiczkowski prowadzi kompleksową obsługę prawną w różnych formach adekwatnych do potrzeb oraz oczekiwań Klienta.

Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa karnego, zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i na etapie postępowania sądowego. Usługi adwokackie świadczone przez adwokata Pawła Wiczkowskiego, są gwarancją szybkiego oraz skutecznego rozwiązania problemów Klienta.

czytaj więcej

Co ludzie o nas mówią

Polecam - sprawa poprowadzona bardzo dobrze od początku do końca. Stawki bardzo konkurencyjne przy wysokiej jakości usług.
Olga K.
Bardzo polecam adwokatów z tej kancelarii. Pracują tam fachowcy, którzy rzetelnie i dokładnie przygotowują się do spraw, które mają prowadzić.
Magdalena W.
Kompetentna i rzetelna kancelaria. Doprowadziła moją, dość zawiłą, sprawę do pomyślnego finału. Gorąco polecam.
Krystian B.

Czym kierujemy się w pracy

1.

Elastyczność i profesionalizm

Nadrzędnym celem praktyki adwokatów kancelarii AWS jest pomoc w wyborze najbardziej optymalnego oraz możliwie najtańszego sposobu rozwiązania problemu Klienta. Domeną adwokatów AWS jest nieustanne dążenie do osiągnięcia najwyższego poziomu profesjonalizmu, życzliwe podejście do Klienta oraz pełna dyspozycyjność.

2.

Innowacyjność i doświadczenie

Adwokaci AWS zaufanie Klientów budują na podstawie dążenia do pełnego zrozumienia specyfiki ich działania, a także poprzez sięganie po nieszablonowe metody rozstrzygania każdego problemu prawnego Klienta.

3.

Sprawdzony adwokat, to dla biznesu dobrze zainwestowane pieniądze, które zawsze się zwrócą.

Adwokaci AWS jako zawodowi prawnicy, najlepiej wykorzystują wiedzę teoretyczną łącząc ją ze zdobytym doświadczeniem adwokackim.